Wyszukiwarka

KOMIS MASZYN CZYSZCZĄCYCH

PIERWSZY W POLSCE KOMIS

MASZYN CZYSZCZĄCYCH NUMATIC

IMPORT-EXPORT EBEN-HEZER  - www.numatic-eh.pl

W ofercie dostępne także:

fabrycznie nowe urządzenia Numatic w rewelacyjnych cenach - sprawdź: http://numatic-eh.pl/

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW  W 2018 ROKU  -

NOWE I POWYSTAWOWE Z GWARANCJĄ

_________________________________________________________________________________________

DLACZEGO  KOMIS?

Są 2 proste powody: pierwszy taki, że żywotność urządzeń Numatic to minimum 10 lat, a drugi taki, że nie ma w Polsce systemowego rozwiązania urządzeń sprzątających używanych, a kupowanie na allegro lub od osób prywatnych jest przysłowiowym kupowaniem "kota w worku", najczęściej "szrotem". 

Idea Komisu prowadzonego wówczas przez Autoryzowanego Przedstawiciela Numatic EBEN-HEZER powstała w styczniu 2015. Można odtąd bez ryzyka w atrakcyjnej cenie kupić takie urządzenie z pełną gwarancją. Oczywiście zachęcamy do zakupu nowych maszyn czyszczących w naszym Sklepie - w cenach hurtowych.

Maszyny czyszczące Numatic cieszą się ogromną popularnością od 10 lat. Sprzedaż nowych urządzeń sprzątających z roku na rok wzrasta, a używanych stale rośnie. Większość urządzeń jest serwisowana w sieci serwisów na terenie całego kraju. Od 2010 roku do dzisiaj odnotowano wzrost cen nowych urządzeń sprzątających o 25% (analiza na przykładzie modelu TTB 3450 do TTB 4045).

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, w którym to coraz więcej firm chce kupić tańsze maszyny czyszczące używane w dobrym stanie, najlepiej z gwarancją zdecydowaliśmy się na otworzenie pierwszego komisu maszyn czyszczących Numatic. Rynek polski jest dynamiczny i najwyższy czas, aby stworzyć możliwość konsumentom nabycia maszyny czyszczącej z rynku wtórnego, z pewnego źródła z pełną gwarancją podobnie jak przypadku nowych urządzeń sprzątających.

Zapraszamy do skorzystania z oferty zarówno przez sprzedających jak i kupujących.


________________________________________________________________________________________

SKUP URZĄDZEŃ UŻYWANYCH ZA 50% CENY WYJŚCIOWEJ

Każdy użytkownik urządzeń Numatic ma możliwość sprzedaży swojego urządzenia nie starszego niż 5 lat. Są jednak warunki: musi być kompletna, sprawna, a ogólny stan co najmniej dobry. Może nosić jedynie pojedyńcze zarysowania. Dotyczy automatów szorująco-zbierających wersji kablowej i bateryjnej. Mamy nadzieję, że taka informacja spowoduje, że jakość obsługi, w tym dbałość o wygląd maszyn przez Operatorów Maszyn Czyszczących (skrót: OMC) ulegnie poprawie. OMC od stycznia 2015 r. jest oficjalnym zawodem wg klasyfikacji zawodów MPiPS.  Mamy nadzieję, że dotychczasowi operatorzy podniosą swoje kwalifikacje, co zostanie udokumentowane otrzymaniem stosownego Certyfikatu, a nowi pracownicy obsługujący urządzenia sprzątające będą wysyłani na szkolenia w celu uzyskania gruntownej wiedzy z zakresu obsługi i konserwacji maszyn oraz technologii mycia poświadczonego Certyfikatem OMC ... Więcej informacji

Zapraszamy do współpracy i zgłaszania modeli urządzeń do sprzedaży.

W pierwszej kolejności ogłaszamy skup automatów szorująco-zbierających w wersji bateryjnej. Wyślij zdjęcia e-mail: serwis@eben-hezer.com.pl

 ________________________________________________________________________________________


SPRZEDAŻ MASZYN CZYSZCZĄCYCH - SPRAWDZONE PRZEZ DOŚWIADCZONY SERWIS I Z GWARANCJĄ

Zakupione przez nas maszyny czyszczące będą sprawdzone w naszym serwisie, elementy eksploatacyjne takie jak gumy ssawy -  zbierające wymienione na nowe. Baterie żelowe zawsze będą wymienione na nowe. Szczotki czyszczące zostaną wymienione na nowe jeśli ich zużycie będzie większe niż 50% stanu pierwotnego. Urządzenie będzie można nabyć w 2 opcjach: bez gwarancji i z 12 miesięczną. Cena urządzeń będzie bardzo atrakcyjna.

_________________________________________________________________________________________


OFERTA NAJWIĘKSZYCH MASZYN CZYSZCZĄCYCH SIODEŁKOWYCH, SAMOJEZDNYCH TTV 678

W związku z małą ilością stosunkowo nowych automatów szorująco - zbierających w wersji siodełkowej model Numatic TTV 678 ogłaszamy chęć zakupu używanych maszyn. Zainteresowanych współpracą w celu przekazania informacji o zamiarach sprzedaży używanych TTV 678 prosimy o kontakt telefoniczny - tel. 510 175 803. Informatorów nagradzamy prowizją.


________________________________________________________________________________________

PONIŻEJ OFERTA  KOMISU :

 

Znajdź nas na G+ Znajdź nas na Facebook
Eben Hezer PHU Numatic Warszawa

Eben-Hezer
Maszyny Czyszczące

ul. Wasilkowska 12C
04-938 Warszawa

Maszyny czyszczące Numatic

Import
Export

Tel. +48 22 872 44 53
tel. GSM: 605 594 240

Sklep Numatic Warszawa
Regulamin sklepu
Bezpieczne płatności


Uwaga, strona używa plików Cookies!
Korzystając ze strony zgadzasz się z zapisami
polityki plików Cookies zawartymi w regulaminie.
Copyright © 2017
Sklep internetowy Quick.Cart